Главная 2 Телефоны 2 iPhone самостійно замовив президентський люкс, власниця звинувачує зарядний пристрій

iPhone самостійно замовив президентський люкс, власниця звинувачує зарядний пристрій

У Китаї сталася кумедна історія, розказана дівчиною на прізвище Чанг (Yang). Вона стверджує, що її смартфон iPhone починає жити власним життям при підключенні до зарядного пристрою.

Підключений до зарядного пристрою смартфон (точна модель iPhone не уточнюється) самостійно відкрив додаток Ctrip, яке дуже популярне серед мандрівників в азіатському регіоні. Смартфон вибрав готель у Шанхаї і забронював президентський номер люкс, який коштує більше 1500 доларів США. Після чого смартфон відкрив додаток WeChat, щоб оплатити номер. Як тільки міс Ченг зняла смартфон з зарядки, він перестав вести себе так, ніби їм хтось управляє.

Власниця додає, що смартфон сам змінив режим роботи мережі з 4G на 2G, а після того, як вона включила функцію відеозапису відбувається на екрані, смартфон відключив її. Після повторного підключення смартфона до зарядного пристрою він вирішив замовити квиток на поїзд.

Зарядний пристрій і кабель в цій історії не є оригінальними аксесуарами Apple. За однією з версій, така поведінка смартфона пояснюється шкідливим ПЗ, яке можна інтегрувати в зарядний пристрій. Причому смартфоном можна керувати віддалено незалежно від того, зламаний він чи ні.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of