Главная 2 Телефоны 2 iPhone 6s і 7 залишаються самими популярними смартфонами Apple

iPhone 6s і 7 залишаються самими популярними смартфонами Apple

Напередодні анонса Apple, який має відбутися сьогодні ввечері, 12 вересня, аналітична компанія Mixpanel вивчила, наскільки інтенсивно використовуються різні моделі iPhone в даний момент.

Статистика показала, що найпоширенішим нині є iPhone 7. На його частку припадає 17,34% усіх активних iPhone. Друге місце займає iPhone 6s з часткою 13,01%, на третьому — iPhone 7 Plus з 12,06%.

Найцікавіше, що iPhone X займає тільки четверте місце з часткою 12%. Він продається менше року, а інші лідери рейтингу — два роки і більше. В середньому в нових моделей iPhone йде близько 6-7 місяців, щоб отримати частку ринку в 20%. На «піку слави» iPhone 6 і iPhone 6 Plus займали 43,62% серед активних iPhone у використанні.

Таку велику кількість користувачів з iPhone 6, iPhone 6s і iPhone 7, на думку аналітиків, вказує на «відкладений» попит на нові моделі. Якщо лінійка 2018 року виявиться вдалою, то такі користувачі кинуться оновлювати смартфони. Раніше повідомлялося, що продажі нових iPhone можуть виявитися найвищими за чотири роки і повторити успіх iPhone 6.

 

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of