Главная 2 Телефоны 2 iPhone 2019 року не отримають потрійних камер

iPhone 2019 року не отримають потрійних камер

У день анонса iPhone 2018 року аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) вирішив переключитися на наступне покоління смартфонів Apple, який буде випущено у 2019 році.

Мін-Чі Куо приділив увагу основним камер iPhone майбутнього року. За його даними, в основних камерах Apple так і не почне використовувати так званих часопролітної датчиків (time-of — flight, ToF), які потрібні для точного тривимірного сканування простору і побудови 3D-моделей об’єктів.

В мережі з’являлися чутки про те, що вже в iPhone 2018 року може з’явитися третій модуль в тильній камері, але вони, судячи з усього, не виправдалися. У даний момент Apple використовує два датчики в основних камерах для створення карт невідповідності, які використовуються в портретному режимі. Більш точні карти глибини вимагають більш складних систем, на кшталт тієї, що використовується у фронтальній камері iPhone X.

Мін-Чі Куо зазначає, що для відмови від технології TrueDepth для основних камер є дві причини. По-перше, користувачі задоволені поточними алгоритмами портретного режиму, а вони всі заточені під подвійну камеру. По-друге просунуті функції доповненої реальності, які б вимагали таких технологій в основній камері, ще не будуть готові в 2019 році.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of