Главная 2 Компьютеры 2 iMac Pro отримає протиугінну систему

iMac Pro отримає протиугінну систему

Розкопки в програмному коді дозволили відкрити нові особливості підготовлюваного до виходу потужного моноблока iMac Pro. На цей раз були виявлені ознаки просунутої «протиугінної системи.


Сервіс повинен бути схожий зі службою Знайти iPhone» (Find my iPhone). Причому дана можливість буде постійно включена, незалежно від активності комп’ютера. Втім джерело зазначає, що «докази» також можуть вказувати на потенційну SIM-карту для телефонних дзвінків або просто виявитися залишками коду iOS. Раніше повідомлялося, що iMac Pro отримає додатковий ARM-процесор, в тому числі для постійно включеного помічника Siri.

Спочатку Apple анонсувала iMac Pro влітку на конференції для розробників WWDC 2017 (Apple Worldwide Developers Conference). Поставки iMac Pro в сірому кольорі запланований на грудень 2017 року. Ціна стартує від $4999.

ПК позиціонується як самий потужний серед усіх Mac. iMac Pro являє собою ПК професійного рівня і орієнтований на дизайнерів та інших фахівців, яким потрібно вирішувати найбільш ресурсомісткі завдання.

iMac Pro оснащується 27-дюймовим дисплеям Retina 5K з підтримкою до 1 мільярда квітів. В його основу лягли процесори Intel Xeon, які мають до 18 обчислювальних ядер, і графічна система AMD Radeon Pro Vega з 16 ГБ вбудованої пам’яті HBM2, що видає до 22 терафлопс потужності при обробці чисел половинної точності і 11 терафлопс при обробці чисел одинарної точності.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of