Главная 2 Компьютеры 2 Яндекс випустить міні-комп’ютер восени

Яндекс випустить міні-комп’ютер восени

Компанія Яндекс готує до випуску міні-комп’ютер під назвою Яндекс.Модуль. Запис про нього вже з’явилася на сайті Євразійської економічної комісії в розділі з чекали тужливі назвою «Єдиний реєстр нотифікацій про характеристики шифрувальних (криптографічних) засобів і товарів, що їх містять».


У картці пристрою вказано, що це міні-комп’ютер Яндекс.Модуль торгової марки «Яндекс» з модельним номером YNDX-0002. Виробником вказана компанія NotAnotherOne з Каліфорнії, вже займається виробництвом Яндекс.Станції, яка стала першим апаратним продуктом Яндекса.


Характеристики майбутнього Яндекс.Модуля на сайті ЄЕК, традиційно, не розкриваються, проте отримання сертифікації вказує на досить швидкий випуск.

Тим не менш, журналістам «Ведомостей» і «Комерсанта» вдалося дізнатися деякі подробиці. За даними джерел, пристрій являє собою контролер для розумного будинку. Система буде використовувати можливості Яндекс.Станції, по функціональності нагадуючи Google Home. Як уточнює «Комерсант», по суті, Яндекс.Модуль являє собою злегка змінений зовні центр Life Control від МегаФона, але без підтримки мережі 3G і 4G. Виробником Life Control, до речі, теж є компанія NotAnotherOne.

Як очікується, Яндекс.Модуль може надійти в продаж в кінці осені.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of