Главная 2 Телефоны 2 Huawei хоче продати 200 млн смартфонів у цьому році

Huawei хоче продати 200 млн смартфонів у цьому році

Виконавчий директор Huawei Юй Чэндун (Yu Chengdong) заявив, що компанія в цьому році має намір відвантажити 200 млн смартфонів.

В минулому році поставки смартфонів компанії склали 153 млн одиниць, тобто виробник всього за рік має намір поліпшити показники постачань на 30%.

Юй Чэндун додав, що в ці 200 млн входять смартфони Huawei і бренду Honor, який нещодавно представив перший смартфон з технологією GPU Turbo, який отримав назву Honor Play.

Він також зазначив, що з 2010 по 2017 компанія змогла збільшити обсяги продажів у 51 раз, посівши третє місце в рейтингу найбільших виробників смартфонів у світі і ставши лідером в Китаї.

Раніше Huawei неодноразово говорила про те, що готується випередити Samsung і Apple. В умовах уповільнення продажів смартфонів у всьому світі Юй Чэндун впевнений, що її шанси стати лідером у світі великі, як ніколи.

Продажі бренду Honor за межами Китаю за перші п’ять місяців року збільшилися більше, ніж на 100%. У другому півріччі зростання перевищить 150%. Саме Honor повинен допомогти Huawei подолати позначку в 200 млн смартфонів цього року.

Крім того, восени має вийти Huawei Mate 20 Pro, який може виявитися першим повноекранним смартфоном з екраном діагоналлю 6,9 дюйма.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of