Главная 2 Компьютеры 2 HP випустила комп’ютер-рюкзак Omen X

HP випустила комп’ютер-рюкзак Omen X

Компанія HP начала продажу комп’ютера Omen X Compact, який може вдягатися за спину як рюкзак з допомогою спеціального додатка для роботи з контентом віртуальної реальності.


Спочатку HP обіцяла, що Omen X Compact стане доступний в липні, але він вийшов тільки зараз. ПК Omen X Compact пропонується за $2500. В цю вартість не входить рюкзачна «упряж», яка поки ще не почала поставлятися, вона буде доступна за окремі 500 доларів США. У Росії компактний HP Omen X разом з рюкзаком обійдеться за ціною від 229 000 рублів.


Підключивши до такого ПК-рюкзака шолом віртуальної реальності зразок Oculus Rift і HTC Vive можна буде грати, не спотикаючись об дроти. В комплект рюкзачного аксесуара включені чотири акумулятора на 73 Вт і зарядна станція. Пара таких батарей може використовуватися для живлення ПК з можливістю гарячої заміни. Тобто, при розрядці однієї пари батарей не доведеться перериватися, а просто замінити її на заряджену пару. Однієї пари батарей вистачить на годину гри.

HP Omen X Compact Desktop оснащується процесорами аж до Intel Core i7 з можливістю розгону, розігнаною відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1080, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4, 1 ТБ на твердотільному накопичувачі з інтерфейсом PCIe. Підтримуються Wi-Fi, Bluetooth, є п’ять портів USB Type A, один USB Type-C port, DisplayPort і HDMI. Док-станція додає порт Thunderbolt, mini DisplayPort і HDMI і додаткові USB.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of