Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 HP обновила мобільні робочі станції ZBook

HP обновила мобільні робочі станції ZBook

Мобільні робочі станції Zbook займають в асортименті HP особливе становище, адже вони представляють, по суті, самі потужні ноутбуки компанії. Не дивно, що HP в рамках планового оновлення вирішила зробити їх ще потужніше.

Відтепер для Zbook стали доступні шестиядерні процесори Intel Core i9 восьмого покоління і дискретні відеокарти Nvidia Quadro P2000. Також з’явилася можливість об’єднувати встановлені в ноутбуці SSD в масив RAID 1 для запобігання втрати даних. У компанії відзначають, що нове апаратне забезпечення робить більш комфортною роботу з такими ресурсоємними завданнями, як редагування відео або прорахунок 3D-моделей. Всі ці нововведення торкнулися моделі ZBook Studio G5 і ZBook Studio x360 G5, а для останнього також став доступний новий сенсорний матовий екран. Представники HP запевняють, що він на 20% яскравіше екрану 15-дюймового Apple MacBook Pro і на 50% яскравіше екрану 4К ноутбука Dell XPS.

Також оновилися моделі ZBook 15 і 17 — з грудня вони будуть пропонуватися в конфігураціях з процесором Intel Core i9 і об’ємом оперативної пам’яті 128 ГБ.

HP поки не розкрила вартість оновлених ноутбуків. Зараз актуальні версії ZBook Studio, ZBook 15 і Zbook 17 пропонуються в США за ціною від $1350, вартість HP ZBook Studio x360 G5 стартує з позначки $1500.

Теги:

Коментувати

Источник
15.10.2018 19:15

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of