Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Google випустила фінальну версію нового Android

Google випустила фінальну версію нового Android

Компанія Google офіційно представила фінальну версію наступного покоління операційної системи Android. Вона отримала назву Android 9 Pie (пиріг), стала дев’ятим великим оновленням ОС і приходить на зміну минулорічної Android 8 Oreo.


Android 9 Pie приносить ряд нових функцій, в основному базуються на системі штучного інтелекту.


Одне з таких нововведень — функції енергозбереження на базі штучного інтелекту з управління яскравістю Adaptive Brightness, змінює налаштування в залежності від поточного розташування та діяльності, а також вп управління живленням Adaptive Battery, яка обчислює рідко використовувані програми і урізає ресурси для них або закриває їх.


Функція Slices (за аналогією з шматочками пирога) інтегрує можливості додатків в ОС і пошук Google. Наприклад, можна буде викликати таксі прямо з пошуку, не відкриваючи відповідну програму вручну. Функція Actions додає пропозиції прогнозованих «Дій» в різних місцях ОС для швидкого виконання різних завдань, грунтуючись на звичках користувача. Наприклад, запустити улюблений плейлист після підключення навушників до пристрою.


Оновлення приносить підтримку вирізів дисплея в стилі iPhone X і жести управління, схожі з iPhone X. В Android 9 Pie з’явилася нова навігація по системі. Три системні кнопки замінені на дві, а режим Overview активується простим свайпом знизу вгору в будь-якому додатку. Причому в цьому режимі можна взаємодіяти з контентом в додатку без перемикання на нього, наприклад, копіювати і вставляти текст.


Панель інформації Dashboard дозволить відслідковувати статистику використання пристрою. Система дозволить встановлювати обмеження на використання додатків і час сну. По закінченню ліміту додаток перестане запускатися з висновком відповідного оповіщення, а пиктограммка стане чорно-білою. На час сну весь інтерфейс стане чорно-білим і включиться режим «не турбувати».


Апдейт готовий для поширення в стабільній формі і вже доступний для пристроїв серії Pixel і смартфона Essential Phone). Виробники смартфонів і планшетів, які брали участь в бета-тестуванні ОС, отримають оновлення до кінця осені.


Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of