Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Google видалить бекапи Android, якщо пристрій не використовується протягом 60 днів

Google видалить бекапи Android, якщо пристрій не використовується протягом 60 днів

Компанія Google автоматично видалить резервні копії даних на Android-пристрої, якщо гаджет виявиться активним протягом 60 днів. Більш того, Google не дає таким користувачам ніякого попередження перед знищенням бекапів. Про це повідав користувач Tanglebrook на відомому соціальний новинний ресурс Reddit.


За його словами, він не міг користуватися смартфоном Nexus 6P пару місяців і вимушено переїхав на iPhone, а потім знайшов на заміну інший Android-смартфон. Яке ж було його здивування, коли виявилося, що всі налаштування, паролі Wi-Fi і дані як мінімум 50 додатків, записані в бэкапах зникли.

Коли він вийшов на службу підтримки Диска Google, йому підтвердили, що відновити дані ніяк не можна. При цьому ніяких попереджень про можливе знищення бекапів користувач не отримував.

Цікаво, що на відповідній сторінці Google Диска, зазначено, що бекапи можуть бути видалені і що «копія зберігається на Диску, поки пристрій активно». Також зазначається, що якщо користувач буде користуватися пристроєм протягом двох тижнів, під назвою бекапа може з’явитися термін її зберігання.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of