Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Google приписують розширення лінійки мобільних пристроїв Pixelbook планшетом

Google приписують розширення лінійки мобільних пристроїв Pixelbook планшетом

Компанія Google представила хромбук-трансформер Pixelbook зовсім недавно — десять днів тому, але в Мережі вже з’явилися чутки про новий пристрій, яке увійде в серію. Їм може виявитися який стикується з клавіатурою планшет.

Відомий ресурс DigiTimes посилається на джерела з ланцюга поставок. Вони відзначають, що Pixelbook проводиться Quanta Computer, і Google вже розмістила у цього контрактного виробника замовлення на ще одну модель Pixelbook. Сама Quanta Computer ці дані, звичайно ж, ніяк не коментує.

З чуток, новий пристрій є планшетом з можливістю підключення клавіатури. У виробі використовується 12-дюймовий сенсорний екран — слід думати, точно такий же, як у Pixelbook. Як зазначається, за останні кілька років Google витратила чимало зусиль на розвиток екосистеми хромбуков у сфері освіти, і за задумом вчорашні школярі і студенти, які звикли до мобільних ПК під управлінням ОС Chrome, з радістю продовжать використовувати хромбуки і після закінчення школи чи Вузу. Як раз припадуть якраз Pixelbook, а планшет в такому разі міг би тільки зміцнити позиції Google, хоча і внутрішній канібалізм в сімействі теж не виключено.

Повідомляється також, що в Google розглядають питання випуску більш доступних моделей лінійки Pixelbook, проте ніяких подробиць про них джерела з ланцюга поставок не призводять.

Джерело: DigiTimes

Теги:

Коментувати

Источник
14.10.2017 19:38

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of