Главная 2 Телефоны 2 Google і HTC знаходяться на завершальній стадії переговорів щодо поглинання або стратегічного партнерства

Google і HTC знаходяться на завершальній стадії переговорів щодо поглинання або стратегічного партнерства

Деякий час тому в Мережі з’явилися чутки про те, що Google може придбати HTC. І ці чутки отримують все більше підтверджень.

Джерела повідомляють, що HTC і Google вже знаходяться на завершальній стадії переговорів щодо поглинання. Відзначимо, що мова йде лише про бізнес з виробництва смартфонів, а не про всієї компанії в цілому. Тобто ситуація така ж, як була у випадку Motorola. Правда, тоді пошукового гіганта цікавив величезний портфель патентів. У випадку ж з HTC, ймовірно, Google більше цікавить виробництво і великий досвід компанії в проектуванні майбутніх пристроїв.

Крім покупки Google розглядає варіант стратегічного партнерства, тобто остаточного рішення прийнято не було. Коли угода може бути укладена, джерело не повідомляє.

Окремо можна відзначити, що завершився серпень став для HTC гіршим за 13 років. Виручка виробника впала більш ніж удвічі. А це означає, що флагманський U11, на жаль, не зміг врятувати HTC.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of