Главная 2 Компьютеры 2 Голосовий помічник Siri на iMac Pro буде завжди включений

Голосовий помічник Siri на iMac Pro буде завжди включений

У минулі вихідні розробники додатків попорпалися в нових випусках коду BridgeOS 2.0 від Apple і macOS, виявивши ряд цікавих особливостей підготовлюваного до виходу потужного моноблока iMac Pro.


Судячи з усього, iMac Pro отримає ARM-чіп A10 Fusion з 512 МБ оперативної пам’яті. Повна функціональність A10 поки невідома, але повідомляється про підтримку активації голосового помічника по фразі «Привіт, Siri» (Hey Siri), навіть коли iMac Pro вимкнений. Чіп A10 буде керувати завантажувальним процесом і безпекою для iMac Pro з зачіпками в аудіосистемі.

Спочатку Apple анонсувала iMac Pro влітку на конференції для розробників WWDC 2017 (Apple Worldwide Developers Conference). Поставки iMac Pro в сірому кольорі запланований на грудень 2017 року. Ціна стартує від $4999.

ПК позиціонується як самий потужний серед усіх Mac. iMac Pro являє собою ПК професійного рівня і орієнтований на дизайнерів та інших фахівців, яким потрібно вирішувати найбільш ресурсомісткі завдання.

iMac Pro оснащується 27-дюймовим дисплеям Retina 5K з підтримкою до 1 мільярда квітів. В його основу лягли процесори Intel Xeon, які мають до 18 обчислювальних ядер, і графічна система AMD Radeon Pro Vega з 16 ГБ вбудованої пам’яті HBM2, що видає до 22 терафлопс потужності при обробці чисел половинної точності і 11 терафлопс при обробці чисел одинарної точності.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of