Главная 2 Телефоны 2 Гарнітура доповненої реальності Microsoft HoloLens 2 може з’явитися протягом року

Гарнітура доповненої реальності Microsoft HoloLens 2 може з’явитися протягом року

Гарнітура доповненої реальності Microsoft HoloLens була представлена трохи більше трьох років тому. На момент анонсу нічого подібного на ринку не існувало. Проте через три роки можна сміливо говорити про те, що HoloLens так і залишилася тестовим пристроєм. Вона досі пропонується тільки розробникам і не позиціонується в якості споживчого продукту.

Власне, це і правильно, так як у споживчого продукту повинні бути виразні сценарії використання. Приміром, та ж гарнітура Magic Leap в першу чергу є ігровим пристроєм, а Microsoft таких своє дітище ніколи не називала.

Але закидати це напрям компанія, звичайно, не збирається. І ось сьогодні в Мережі з’явилася інформація про наступному поколінні HoloLens. HoloLens 2 зараз проходить під кодовим ім’ям Sydney.

У цієї гарнітури буде спеціальний модуль Holographic Processing Unit (HPU), який цього разу отримає співпроцесор для додатків штучного інтелекту і глибокого навчання. Нова гарнітура зможе аналізувати навколишній простір без необхідності посилати дані на хмарний сервіс, що має зменшити затримки.

Також HoloLens 2 отримає якийсь процесор ARM, хоча неясно, чи йде мова про основному процесорі або допоміжному. Нинішнє пристрій, нагадаємо, використовує процесор Intel Atom.

Також йдеться про модем LTE і кращої автономності. Працювати гарнітура буде під управлінням спеціальної версії Windows 10 на основі Windows Core OS.

Імовірно, нова гарнітура буде представлена в кінці поточного або початку наступного року. На жаль, поки незрозуміло, чи буде HoloLens 2 спочатку споживчим продуктом або ж знову буде орієнтована на розробників.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of