Главная 2 Телефоны 2 Garmin Vivosport — трекер активності у вигляді браслета, оснащений датчиком ЧСС і модулем GPS

Garmin Vivosport — трекер активності у вигляді браслета, оснащений датчиком ЧСС і модулем GPS

Ще однією новинкою Garmin на IFA 2017 став трекер активності Vivosport. Він виконаний в тому ж дизайні, що і браслети сімейств Vivosmart і Vivofit.

У новому трекері Garmin уместила не тільки фірмовий датчик ЧСС під назвою Elevate, але і модуль GPS. Як і старші побратими, це пристрій здатний не тільки відстежувати пульс, але і визначати показник максимального споживання кисню. Серед інших умінь новинки можна відзначити здатність визначати варіабельність серцевого ритму, вважати кроки і калорії, визначати рівень стресу, відстежувати різні види активності і так далі.

Пристрій захищений від води (з ним можна плавати), а автономність досягає семи днів. При активному модулі GPS трекер здатний пропрацювати безперервно до восьми годин.

На корпусі є невеликий кольоровий трансрефлективный дисплей розмірами 9,7 х 19,3 мм роздільною здатністю 72 х 144 пікселів. Розміри Vivosport (без урахування довжини ремінця) становлять 21 х 10,9 мм. Маса новинки — 24,1-27 г (різна в залежності від довжини ремінця). Пристрій доступний в чотирьох варіантах колірного оформлення і оцінюється в 200 доларів.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of