Главная 2 Телефоны 2 Garmin vivofit jr. 2 — дитячий трекер активності для фанатів Людини-павука, Месників, BB-8 та інших героїв Disney

Garmin vivofit jr. 2 — дитячий трекер активності для фанатів Людини-павука, Месників, BB-8 та інших героїв Disney

Деякі компанії вже досить давно зрозуміли, що переносну електроніку можна просувати в якості модних аксесуарів. Приміром, компанія Fossil випускає величезну кількість розумних годин і трекерів активності під модними брендами.

А от грати на дитячу аудиторію чомусь мало хто хоче. Можна згадати лише трекер Garmin vivofit jr. 2016 року з кольоровим оформленням і відповідними змінами в ПО.

Сьогодні та ж Garmin представила модель vivofit jr. 2. Ця модель вже більш конкретна у своєму позиціонуванні. Якщо перша версія vivofit jr. не мала якогось тематичного оформлення, то в новій все не так.

Основний акцент Garmin робить на модифікації Marvel Spider-Man, яка, як легко зрозуміти з назви, припаде до душі юним фанатам Людину-павука. Трекер доступний в червоному і чорному виконанні з характерним малюнком павутини. Також є відповідне оформлення в ПО на смартфоні і на самому трекері.

Але крім такої модифікації є ще декілька: Marvel Avengers, Captain America, Princess Character Icons, Disney Minnie Mouse, BB-8, The Resistance, First Order і Ariel, Belle, Jasmine, Mulan and Rapunzel (це назва однієї моделі). Всі оформлені у відповідності з обраними героями. Крім зовнішнього оформлення, і оформлення ЗА у кожної модифікації також є фірмова гра в додатку Garmin, яка відображає частину даних на трекері.

Що ж стосується технічних можливостей, вони типові для текеров Garmin: відстеження кроків, активності, сну, підрахунок калорій і так далі. Можна відзначити хіба що дисплей, який тепер кольоровий. Трекер захищений від води, а автономність досягає одного року за рахунок використання елемента CR1632. Ціна новинки — 80 доларів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of