Главная 2 Телефоны 2 Garmin Vivoactive 3 Music — спортивні годинник з власною пам’яттю для зберігання музики

Garmin Vivoactive 3 Music — спортивні годинник з власною пам’яттю для зберігання музики

Компанія Garmin розширила свій асортимент трекером Vivoactive 3 Music. Це спортивні годинник з GPS і всіма основними функціями, притаманними іншим подібним пристроям виробники, але вони також мають власної пам’яті для зберігання музики.

Що цікаво, Garmin з якоїсь причини не називає обсяг пам’яті, стверджуючи лише, що її вистачить максимум на 500 композицій. Ймовірно, об’єм сховища становить близько 2 ГБ.

Наявність власної пам’яті і модуля GPS дозволить залишити смартфон будинку під час тренування. При цьому трекер підтримує платіжну систему Garmin Pay, так що в тих країнах, де вона працює, можна не турбуватися і про необхідність брати з собою гроші.

Звичайно, трекер також вміє відслідковувати активність, стежити за тренуваннями, пульсом і сном. У цьому плані його функціональність відповідає іншим продуктам Garmin цього сегмента.

Пристрій оснащений досить великим екраном діагоналлю 1,2 дюйма роздільною здатністю 240 х 240 пікселів, але за рахунок використання трансрефлективной панелі вдалося досягти автономності на рівні семи днів. У режимі постійного програвання музики годинник проживуть 13 годин, а при постійно активному модулі GPU — 5 годин.

Розміри годин — 43,1 х 43,1 х 13,6 мм при масі 39 р. Є захист від води. Новинка доступна за 300 доларів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of