Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Гібридний комп’ютер HP Envy x2 буде випущений у варіанті на процесорі Intel Core

Гібридний комп’ютер HP Envy x2 буде випущений у варіанті на процесорі Intel Core

Слідом за гібридним комп'ютером HP Envy x2 на SoC Snapdragon 835, що працює під управлінням ОС Windows 10, компанія HP збирається випустити його варіант на процесорі Intel Core сьомого покоління. Це буде прямий конкурент моделі Microsoft Surface Pro 4. мужской кожаный клатч Зовні відрізнити варіант на платформі Intel від варіанту на платформі Snapdragon непросто. Обидва оснащені екранами Full HD розміром 12,3 дюйма і дуже нагадують Microsoft Surface. Помітна відмінність стосується стикування екрану і клавіатури. У різновиді на процесорі Intel обкладинка утворює складку, так що екран впирається в клавіатуру, а в різновиду на SoC Snapdragon використовується відкидна опора (нижня ілюстрація), що дозволяє…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
0

Слідом за гібридним комп’ютером HP Envy x2 на SoC Snapdragon 835, що працює під управлінням ОС Windows 10, компанія HP збирається випустити його варіант на процесорі Intel Core сьомого покоління. Це буде прямий конкурент моделі Microsoft Surface Pro 4. мужской кожаный клатч

Зовні відрізнити варіант на платформі Intel від варіанту на платформі Snapdragon непросто. Обидва оснащені екранами Full HD розміром 12,3 дюйма і дуже нагадують Microsoft Surface.

Помітна відмінність стосується стикування екрану і клавіатури. У різновиді на процесорі Intel обкладинка утворює складку, так що екран впирається в клавіатуру, а в різновиду на SoC Snapdragon використовується відкидна опора (нижня ілюстрація), що дозволяє в певних межах регулювати кут нахилу екрана.

Крім того, варіант на платформі Intel приблизно на 10% важче. Як і варіант на SoC Qualcomm, він обходиться пасивним охолодженням. В оснащенні можна виділити камери роздільною здатністю 13 і 5 Мп. Комп’ютер буде комплектуватися стилусом. Заявлений час роботи без підзарядки — 15 год Технологія швидкої зарядки дозволить зарядити акумулятор на 90% за півтори години. Теги:

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of