Главная 2 Телефоны 2 Гібридні розумні годинник Garmin Vivomove HR при неактивному екрані відрізняються від звичайних

Гібридні розумні годинник Garmin Vivomove HR при неактивному екрані відрізняються від звичайних

На виставку IFA 2017 компанія Garmin привезла відразу кілька новинок. Серед них є Vivomove HR — перші в асортименті виробника гібридні розумні годинник.

Як можна бачити на фотографіях і відео, зовні новинка являє собою звичайні годинник з справжніми стрілками і циферблатом. Однак при дотику до скла «оживає» дисплей OLED.

Це сенсорний екран, на який виводиться різна інформація начебто пройденої відстані, кількості калорій і так далі. Є навіть віджет з елементами управління програвання музики.

На відміну від інших подібних пристроїв, у новинки Garmin дисплей в неактивному стані взагалі ніяк себе не видає. А при активації екрану створюється відчуття, що зображення проектується безпосередньо на скло.

Між тим, можливості Vivomove HR досить широкі. Пристрій здатний повідомляти про події на асоційованому смартфоні, вважати кроки і калорії, відстежувати пульс завдяки датчику ЧСС, визначати показник максимального споживання кисню, визначати рівень стресу, відстежувати різні види активності, стежити за сном і багато іншого.

Годинник захищені від води (в них можна плавати) і можуть забезпечити до п’яти днів автономної роботи в повноцінному режимі і до двох тижнів при неактивному екрані. Дисплей має розміри 9,6 х 19,2 мм і дозвіл 64 х 128 пікселів. Розміри самих годин становлять 43 х 43 х 11,6 мм. На вибір є чотири версії, що відрізняються кольором, розміром і матеріалом ремінця. Вартість в залежності від варіанту варіюється від 200 до 300 доларів.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of