Главная 2 Телефоны 2 Fossil Sport — яскраві розумні годинник на новій платформі Qualcomm

Fossil Sport — яскраві розумні годинник на новій платформі Qualcomm

Компанія Fossil є одним з лідерів ринку розумних годин, але левову частку пристроїв вона продає під масою сторонніх модних брендів.

Однак нова модель не прикривається іншими брендами і називається Fossil Sport. Як ясно з назви, виробник позиціонує свою новинку спортсменам. Однак це годинник з Wear OS, цього все, чим можна виділитися, це дизайном і матеріалами.

В даному випадку можна сказати, що суто спортивний дизайн. Fossil Sport цілком підійдуть і для звичайного повсякденного використання людиною, не знають, що таке пробіжка або робота з залізом в залі.

Основна особливість моделі — нова платформа Snapdragon Wear 3100. Однак, на жаль, від Wear 2100 вона відрізняється дуже мало. І з-за цього ніяких вражаючих показників автономності нові годинник не показують. Сам виробник говорить лише про одних добі. Правда, тут є режим економії енергії, в якому пристрій може протриматися до трьох днів.

Що ж стосується решти, годинник розташовують модулями GPS і NFC, 4 ГБ флеш-пам’яті, вони оснащені датчиком ЧСС і вміють все те, що вміють інші подібні годинники. Також можна відзначити захист від води (5 ATM), товщина 18 мм і наявність двох версій: діаметром 41 і 43 мм.

На вибір є шість кольорів. Крім тих, що можна побачити на першому зображенні, доступний також чорний. Залишається додати, що коштує пристрій 255 доларів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of