Главная 2 Телефоны 2 Флагманський смартфон Samsung Galaxy Note9 в тестах поступається iPhone X і OnePlus 6

Флагманський смартфон Samsung Galaxy Note9 в тестах поступається iPhone X і OnePlus 6

Наші колеги з сайту tom’s Guide вже отримали в розпорядження анонсований вчора смартфон Samsung Galaxy Note9, протестували його в Geekbench 4 і 3DMark Slingshot Extreme 3.1, порівнявши результати нового флагмана з іншими актуальними смартфонами.

Тестування була схильна версія, оснащена однокристальних системою Snapdragon 845 і 6 ГБ оперативної пам’яті. У тесті Geekbench 4, який обчислює продуктивність процесора, новинка поступилася iPhone X і OnePlus 6, який коштує помітно менше. Справедливості заради варто відзначити, що приріст продуктивності в порівнянні з Galaxy Note8 склало близько 35%.

3D Mark Slingshot Extreme 3.1 тестує продуктивність графічної підсистеми. У даному тесті ситуація повторилася, новинка зайняла третє місце, ледь зумівши випередити Galaxy S9+.

Варто додати, що лідер обох тестів iPhone X був випущений майже рік тому, а вже у вересні будуть представлені нові смартфони Apple.

Також не потрібно забувати про те, що результати синтетичних тестів не можна використовувати для оцінки роботи пристрою при повсякденному використанні.

Після анонса Samsung Galaxy Note9 досить гостра заяву зробила компанія Huawei.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of