Главная 2 Телефоны 2 Фантастичний смартфон Тьюринга HubblePhone отримав чотири екрану, дві SoC Snapdragon 855 і камеру з 15-кратним зумом

Фантастичний смартфон Тьюринга HubblePhone отримав чотири екрану, дві SoC Snapdragon 855 і камеру з 15-кратним зумом

Компанія Тьюринга Robotic Industries ще в 2015 році анонсувала смартфон Тьюринга Phone, який дістався до користувачів з погіршеними характеристиками.

У 2016 були анонсовані Тьюринга Phone Cadenza і Тьюрінга Monolith Chaconne, які мали нереальні навіть сьогодні 12 і 18 ГБ оперативної пам’яті відповідно. Вони так і не надійшли в продаж, а на початку року Тьюринга Robotics Industries подала необхідні документи для оголошення себе банкрутом.

Однак тепер Тьюринга Robotic Industries знову зробила гучний анонс, представивши концептуальний смартфон Тьюринга HubblePhone.

По форм-фактору Тьюринга HubblePhone є розкладачкою, оснащеною відразу чотирма екранами OLED, причому екран може повертатися в двох площинах, щоб користувач бачив на екрані, що потрапляє в об’єктив камери, розташованої в шарнірної частини. Таке розташування камери дозволяє реалізувати її на дуже високому рівні. Вона має дозвіл 60 Мп і пропонує 15-кратний оптичний зум.

Розробники заявили про свій намір встановити на смартфон не одну, а відразу дві однокристальні системи Qualcomm Snapdragon 855. Два акумулятори будуть мати ємність 2800 і 3300 мА•год

Смартфон буде працювати під управлінням Android або Sailfish. У продаж новинка надійде в червні 2020 року.

Ціна вже відома — 2 749 доларів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of