Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Фахівці iFixit припустили, що Apple допрацювала клавіатуру ноутбуків зовсім не для зниження шуму

Фахівці iFixit припустили, що Apple допрацювала клавіатуру ноутбуків зовсім не для зниження шуму

Представляючи нові ноутбуки MacBook Pro, компанія Apple відзначила, що їх клавіатури доопрацьовані порівняно з клавіатурами попередників, для зниження шуму. Фахівці iFixit заглянули під ковпачки клавіш нового ноутбука Apple. Те, що вони там виявили, змусило припустити, що справжня причина доопрацювання — інша.

Справа в тому, що перемикачі укладені в тонку силіконову оболонку. Як вважають в iFixit, оболонка додана для захисту механізму перемикача від забруднення. Як відомо, з-за проблем з клавіатурами MacBook Pro, виходять з ладу внаслідок накопичення пилу, проти Apple вже подано кілька колективних позовів.

До речі, саме тому Apple не могла відкрито назвати справжню мета модернізації — це було б рівнозначно визнанню, що попередні клавіатури недостатньо захищені, тобто позови обґрунтовані.

Зниження шуму, що має місце, є побічним ефектом доопрацювання, покликаної усунути недолік, властивий попереднім моделям.

Теги:

Коментувати

Источник
14.07.2018 15:57

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of