Главная 2 Телефоны 2 Фахівці Consumer Reports поставили смартфони Samsung Galaxy S9 і S9+ на перше місце свого рейтингу

Фахівці Consumer Reports поставили смартфони Samsung Galaxy S9 і S9+ на перше місце свого рейтингу

Фахівці Consumer Reports дісталися до смартфонів Samsung Galaxy S9 і S9+ і оцінили їх, згідно зі своєю звичною методикою.

Незважаючи на те, що відносно попередників ці апарати мають не надто багато змін, вони очолили рейтинг Consumer Reports.

Якщо точніше, то обидва нових флагмана Samsung заробили по 81 бала зі 100 можливих, тоді як у їхніх попередників, які, до речі, в минулому році також очолили рейтинг джерела, оцінка складає 79 балів.

На сайті Consumer Reports рейтинг доступний лише за передплатою. Сторонні ж джерела відмічають, що у Apple кращими є iPhone 8 і 8 Plus, які розмістилися на сьомому та шостому місцях відповідно, а iPhone X задовольняється восьмим.

Серед переваг щодо торішніх моделей фахівці Consumer Reports віднесли в першу чергу підвищену міцність. І це досить важливо, так як Samsung нічого такого про свої новинки не розповідала. Якщо екрани Galaxy S8 і S8+ в спеціальному барабані Consumer Reports вже після 50 обертань були сильно пошкоджені, то Galaxy S9+ без особливих проблем пережив 50 обертань, але отримав деякі пошкодження протягом наступних 50. А Galaxy S9 і зовсім після сотні обертань відбувся лише подряпинами.

Також фахівці відзначили збільшену продуктивність, відмінні стереодинаміки і переїхав на зручне місце сканер відбитків пальців. А ось до мінусами віднесли кілька знизилася автономність.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of