Главная 2 Телефоны 2 Фахівці Ars Technica не в захваті від дисплея смартфона LG V30

Фахівці Ars Technica не в захваті від дисплея смартфона LG V30

Представлений в кінці серпня смартфон LG V30, як відомо, оснащений гнучким дисплеєм P-OLED виробництва LG Display. Розмір дисплея дорівнює 6 дюйми, роздільна здатність становить 2880 x 1440 пікселів. Екран захищений загартованим склом. Судячи з опису, відмінний дисплей, але фахівці Ars Technica не поділяють оптимізм виробника. Протестувавши передсерійний екземпляр V30, вони висловили нарікання на адресу дисплея. Як стверджується, зображення страждає зернистістю, на ньому проявляються смуги, а розподіл яскравості по площі екрана не можна назвати рівномірним.

Описані недоліки видно на зробленому в затемненому приміщенні знімку екрана, на який було виведено зображення сірого прямокутника.

Смартфон Galaxy S8, показаний для знімку для порівняння, оснащений дисплеєм Super AMOLED виробництва Samsung Display.

За деякими даними, LG Display не вдалося довести якість та відсоток виходу придатної продукції на фабриці E5 Gen-6 до прийнятного рівня, тому поки дисплеї для V30 випускаються на лінії Gen-4.5. Не виключено, що неякісний дисплей, який дістався апарату, протестованому Ars Technica, був виготовлений на E5 Gen-6. Можливо, в серійних примірниках LG V30 використовуються більш якісні дисплеї.

Теги:

,
,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of