Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Facebook запустив дитячий Messenger

Facebook запустив дитячий Messenger

Команда соціальної мережі Facebook представила нове самостійне додаток під назвою Messenger Kids. Новий месенджер орієнтований на дитячу аудиторію віком до 13 років.


За словами розробників, Messenger Kids дозволить дітям безпечно і легко обмінюватися повідомленнями та відеодзвінки з друзями та родиною. На даний момент Messenger Kids доступний у вигляді прев’ю тільки в США і тільки для пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS. Запуск версії для Android запланований на кінець місяця.


Додаток може повністю контролюватися батьками через «дорослий» аккаунт в Facebook. Батьки можуть створити акаунт в месенджері для дитини, не реєструючи його в Facebook, авторизувати акаунт дитини в месенджері, контролювати список контактів і чистити його, при необхідності.


Месенджер пропонує дитячі стікери, GIF-ки, emoji, рамки та інший контент. Підтримуються групові відеодзвінки, при цьому можна використовувати інтерактивні маски. Для роботи не вимагається номер телефону та обов’язкової стільникового зв’язку, достатньо підключення по Wi-Fi.


Додаток Messenger Kids для iOS доступно для безкоштовного завантаження в App Store.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of