Главная 2 Телефоны 2 Електричні вантажівки Tesla Semi вже почали перевозити вантажі на великі відстані

Електричні вантажівки Tesla Semi вже почали перевозити вантажі на великі відстані

У листопаді минулого року був представлений електричний вантажівка Tesla Semi, який може розганятися до 96 км/год за 5 с, а його запас ходу складає 800 км.


Одразу ж після анонсу з’явилася інформація про те, що тягач викликав жвавий інтерес в індустрії. Відразу кілька компаній, включаючи PepsiCo, Anheuser-Busch, Sysco і UPS, замовили сумарно кілька сотень Tesla Semi.


В кінці січня 2018 року стало відомо, що компанія Tesla початку випробування вантажівки на дорогах загального користування. Тепер же засновник Tesla Motors Ілон Маск (Elon Musk) опублікував на своїй сторінці в Twitter фотографію двох вантажівок Tesla Semi, які здійснили першу доставку вантажів. Вони успішно перевезли акумуляторні батареї з заводу Gigafactory на фабрику з виробництва електромобілів Tesla, розташовану в Каліфорнії.Ще в листопаді 2017 представники Tesla говорили про те, що будуть використовувати Tesla Semi для перевезення вантажів між своїми фабриками. В залежності від завантаженості траси та обраного маршруту дорога між двома вищезгаданими точками займає 4-5 годин і 400-480 км.

Теги:

,
,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of