Главная 2 Телефоны 2 Екран Samsung Galaxy S10 може займати 100% лицьовій панелі

Екран Samsung Galaxy S10 може займати 100% лицьовій панелі

В кінці травня пройшла виставка Society of Information Displays 2018, на якій компанія Samsung представила свої новітні розробки в області дисплеїв.

Представник компанії розповіла про концепцію Sound integrated into display на прикладі пристрою, який був розмістять в корпусі смартфона Samsung Galaxy S9+.

Цікаво те, що розмовний динамік пристрою був відключений, а звук передавався за допомогою вібрацій дисплеї і реакції на них людського слухового апарату. Ймовірно, мова йде про п’єзоелектричному використання гучномовця, який свого часу реалізувала компанія Xiaomi в смартфоні Mi Mix.

Представник Samsung заявила, що ця технологія дозволить повністю прибрати рамки над і під екраном. Журналіст запитав, чи означає це, що саме таке рішення ми побачимо в Samsung Galaxy S10. На що дівчина заявила, що Samsung налаштована саме так — реалізувати дисплей, що займає 100% лицьовій панелі в новому флагмані.

Корейські джерела додають, що діагональ дисплея Samsung Galaxy S10 складе 6,2 дюйма, як у Samsung Galaxy S9+, а вібрації будуть передаватися в діапазоні 100-8000 Гц, що дозволить чітко чути співрозмовника навіть у шумному оточенні.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of