Главная 2 Телефоны 2 Colgate-Palmolive оснастить сотні своїх співробітників «носимими на голові планшетами» RealWear HMT-1

Colgate-Palmolive оснастить сотні своїх співробітників «носимими на голові планшетами» RealWear HMT-1

Компанія RealWear оголосила про значний успіх у впровадженні «носимого на голові планшета» HMT-1. Компанія Colgate-Palmolive має намір оснастити HMT-1 сотні своїх працівників — інженерів та механіків — на 20 виробничих майданчиках в 11 країнах.

Пристрій дозволяє організувати голосовий та відеозв’язок, навчання, доступ до документації та інструкцій, допомагає орієнтуватися, візуалізуючи дані IoT. Оскільки HMT-1 підтримує голосове керування, руки користувача залишаються вільними. Комп’ютер сумісний з касками і захисними окулярами. Він придатний для використання в забрудненій і зашумленою середовищі.

«Компанія Colgate-Palmolive протестувала RealWear HMT-1 в успішних пілотних проектах на восьми майданчиках і тепер вибрала це переносна пристрій в якості стандарту для своїх виробництв, — так прокоментував новину Уоррен Прюит (Warren Pruitt), віце-президент Colgate-Palmolive з інженерних питань. — Заглядаючи вперед, ми бачимо можливість використовувати цей інструмент поза заводів для підвищення продуктивності та ефективності».

Суму контракту сторони не називають.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of