Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Цифра дня: Скільки грошей отримає бюджет після введення мит на всі закордонні інтернет-покупки?

Цифра дня: Скільки грошей отримає бюджет після введення мит на всі закордонні інтернет-покупки?

Цифра дня:

80 млрд руб.

надійде в бюджет РФ після введення мит на всі закордонні інтернет-покупки

Президент Асоціації компаній інтернет-торгівлі Артем Соколов повідомив, які кошти може отримати російський бюджет в результаті введення нових мит на всі закордонні інтернет покупки. За його словами, сума становитиме 60-80 млрд руб. Він висловив упевненість, що ввести мита на всі товари із зарубіжних інтернет-магазинів в 2020 році цілком реально.


Виконавчий директор АКІТА Артем Соколов

Соколов також підкреслив, що російський ринок зараз важливий для іноземних компаній, тому вони підуть назустріч і знайдуть необхідні рішення, а говорити про те, що це спричинить якісь будуть додаткові наслідки для споживачів, швидше за все, не можна.

Нагадаємо, раніше надійшла інформація про те, що Федеральна митна служба запропонувала Мінфіну ввести мито на всі покупки будь-якої вартості в зарубіжних інтернет-магазинах. Про це повідомило видання «Ведомости» з посиланням на двох федеральних чиновників.

Нова пропозиція ФМС передбачає зниження мита з 30% (для товарів вартістю понад 1000 євро за всіма посилок протягом місяця) до 20%, але виплачуватися вона буде з усіх замовлень в зарубіжних інтернет-магазинах.
Нову систему пропонується ввести з 2020 року.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of