Главная 2 Телефоны 2 Через два-три роки Apple може випустити смартфон з екраном зігнутим

Через два-три роки Apple може випустити смартфон з екраном зігнутим

У минулому році компанія Apple вперше надала свій смартфон OLED екраном, після чого заяви затятих шанувальників виробника про те, що такі дисплеї — зло, непомітно затихли. Судячи з усього, через пару років тих же людей чекає ще один подібний етап.

Якщо вірити джерелу, Apple працює над тим, щоб оснастити свої майбутні смартфони iPhone вигнутими екранами. Вигин нібито буде не таким, як у моделей Samsung. Джерело говорить про поступове вигині «зверху вниз», що б під цим не малося на увазі.

Імовірно, такий смартфон з’явиться вже через два-три роки. Що стосується екранів MicroLED, вони прийдуть на ринок років через п’ять.

Крім того, Apple нібито працює над технологією, яка дозволить керувати смартфоном за допомогою жестів над екраном. Тобто стосуватися пристрою для цього необхідності не буде. Ця технологія, ймовірно, не буде готова в найближчі два роки, тобто може прийти на ринок разом з вигнутими дисплеями. Також не виключається можливість, що Apple відмовиться від цих розробок або від одного з них, вважаючи їх недостатньо потрібними.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of