Главная 2 Телефоны 2 BlackBerry запропонує компаніям захищену версію Android

BlackBerry запропонує компаніям захищену версію Android

Як відомо, компанія BlackBerry припинила самостійно займатися смартфонами і тепер ліцензує свій бренд стороннім виробникам. При цьому канадська компанія продовжує займатися.

Як повідомляє джерело, BlackBerry зараз займається розробкою «більш безпечної версії Android». Ця версія буде називатися BlackBerry Secure. Її основними особливостями будуть підвищена безпека користувальницьких даних. Таке ми вже бачили у виконанні різних компаній, але в BlackBerry є чималий досвід і якесь ім’я, що може дозволити компанії зайняти на цьому ринку істотну нішу.

BlackBerry Secure також буде ліцензуватися всім бажаючим створити захищений смартфон. Перевага такого підходу в тому, що виробникам, по-перше, не доведеться самим займатися розробкою захищеної версії ОС, а по-друге, за рахунок наявності безлічі різних клієнтів BlackBerry доведеться розвивати ОС більш активно, ніж це роблять компанії, що пропонують і смартфон, і ОС власної розробки.

BlackBerry вже має кілька контрактів, але подробиць про них поки немає. Повідомляється лише, що канадці бачать великий потенціал в комерційній сфері інтернету речей. Зокрема, у медичному секторі. BlackBerry Secure має вийти найближчим часом.

Також було сказано, що BlackBerry на даний момент має трьох клієнтів, які ліцензують права на використання бренду, і нових компанія доки не шукає. Нагадаємо, у цей список входять TCL, Optiemus та BB Merah Putih.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of