Главная 2 Электронные книги 2 Базовий рідер Onyx Boox вийшов в Росії

Базовий рідер Onyx Boox вийшов в Росії

Компанія Onyx International випустила в Росії нову електронну книгу Onyx Boox James Cook. Це недорога модель з базовою функціональністю, орієнтована на користувачів, яким в рідері необхідна тільки функція читання.


Onyx Boox James Cook оснащується 6-дюймовим дисплеєм E Ink Carta з роздільною здатністю 600 × 800 пікселів, кнопками гортання, розташованими з боків екрану, а також п’ятипозиційним джойстиком під екраном. Рідер одним з перших отримав функцію Snow Field, коли відбувається лише часткове оновлення екрану без появи артефактів на наступних сторінках. Передбачена підтримка формату файлів FB3.

Гаджет працює під управлінням операційної системи Android 4.2 і на основі двоядерного процесора з тактовою частотою 1 ГГц, 512 МБ оперативної і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Є можливість використання карток пам’яті формату microSD до 32 ГБ. На рідер вже встановлено англо-російський і російсько-англійський словники.

Акумулятор ємністю 3000 маг. Електронна книга Onyx Boox James Cook надійшла у продаж за рекомендованою роздрібною ціною 5 490 рублів.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of