Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Багатостраждальний Surface Phone добереться до прилавків магазинів вже в 2019 році

Багатостраждальний Surface Phone добереться до прилавків магазинів вже в 2019 році

Компанія Microsoft працювала одночасно над трьома проектами сімейства Surface, які проходять/проходили під кодовими назвами Libra, Carmel і Andromeda.

Перший був анонсований минулого тижня, ним виявився дешевий планшет Surface Go, який пропонується за ціною від 399 доларів, щоб конкурувати з iPad.

Під назвою Carmel ховається Microsoft Surface Pro 6, який отримає новий дизайн і вийде тільки через рік. Нарешті, появи сгибающегося смартфона/планшета Andromeda вже давно чекають під назвою Surface Phone.

На самому початку місяця з’явилася інформація про те, що проект Andromeda може бути скасований. Також висловлювалися припущення, що замість революційного пристрою Microsoft може випустити черговий ноутбук з підтримкою додатків Win32.

Оглядач Пол Тарот (Paul Thurrott), посилаючись на перевірених інформаторів в Microsoft, стверджує, що проект точно не скасований. Microsoft в даний момент знову змінює зовнішній вигляд і операційну систему пристрої з сгибающимся екраном. Незважаючи на те, що всередині компанії Andromeda вважають вражаючим проектом, в поточній реалізації пристрій було недостатньо вражаючим, щоб бути запущені в серійне виробництво.

Вихід Surface Phone тепер очікується в кінці 2019 року, якщо Microsoft в черговий раз не передумає.

Теги:

Коментувати

Источник
14.07.2018 13:54

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of