Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Більше 460 моделей ноутбуків HP поставлялися з клавіатурним шпигуном

Більше 460 моделей ноутбуків HP поставлялися з клавіатурним шпигуном

Дослідник в області комп’ютерної безпеки Майкл Мінг (Michael Myng), також відомий ZwClose, виявив у драйвері Synaptics Touchpad SynTP.sys, що встановлюється на ноутбуки HP, підозрілий ділянку коду. При докладному вивченні з’ясувалося, що в драйвер вбудований клавіатурний шпигун або кейлогер, перехоплює скан-коди всіх натиснутих клавіш. За замовчуванням він вимкнений, але для включення досить змінити значення одного з ключів системного реєстру, так що функцію перехоплення клавіатурного введення цілком можуть скористатися зловмисники і шкідливі програми.

Компанія HP визнала існування прихованого кейлогерам, охарактеризувавши його наявність як «потенційну» проблему безпеки, але перевела стрілки уточнила, що її джерелом є компанія Synpatics, що поставляє драйвери OEM-партнерам.

У загальній складності «потенційна» проблема зачіпає більше 460 моделей ноутбуків HP, випущених з 2012 року, включаючи представників популярних серій EliteBook, ProBook, Pavilion і Envy. Виробник вже випустив оновлення, що закриває лазівку, ймовірно, призначалася для налагодження і залишилася в остаточному варіанті драйвера з-за необережності чи неуважності розробників. Воно вже є на сайті HP і через центр оновлення Windows.

Теги:

Коментувати

Источник
12.12.2017 13:43

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of