Главная 2 Компьютеры 2 Apple заборонила майнить кріптовалюти на своїх пристроях

Apple заборонила майнить кріптовалюти на своїх пристроях

Apple прямим текстом заборонила майнінг криптовалют в нових правилах для розробників додатків. Пункт 2.4.2 раніше говорив, що розробники повинні створювати економічні програми, які не будуть надто швидко розряджати пристрою, нагрівати їх або створювати занадто високе навантаження на процесор. У новій версії правил додалося уточнення — додатки не повинні запускати сторонні фонові процеси на зразок майнінгу криптовалют. І, нарешті, додатки, у яких є доступ до криптовалютам, не можуть оплачувати криптовалютой виконання будь-яких завдань, завантаження стороннього ПЗ або публікацію постів у соціальних мережах.

Це перший випадок, коли Apple приділила криптовалютам увагу в офіційних угодах. Раніше купертіновци обмежувалися формулюванням за умови, додатки не повинні порушувати державні і федеральні закони на території, де вони будуть доступні для завантаження».

Apple пішла на цей крок після того, як розробники додатків стали пропонувати «преміум-функції» не за доплату, а за можливість майнить на смартфоні або комп’ютера користувача. Так діяв, наприклад, додаток Calendar 2, яку було вилучено з Mac App Store «до з’ясування обставин». Після того, як розробник прибрав функцію «преміум-версія за рахунок майнінг» з програми, Apple знову схвалила його до публікації.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of