Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Apple випустить недорогий MacBook Air до літа

Apple випустить недорогий MacBook Air до літа

Аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) з компанії KGI Securities, відомий своїми зв’язками з ланцюжком поставок виробників, поділився порцією передбачень щодо підготовлюваних продуктів Apple на 2018 рік.


На думку джерела, Apple випустить до кінця року 6,1-дюймовий iPhone з LCD-дисплеєм, нові навушники AirPods і «більш доступний» MacBook Air. перші два пристрої вже широко обговорюються в мережі останнім часом, а ось про апдейте MacBook Air аналітик згадав вперше.

Мін-Чі Куо очікує, що новий MacBook Air за зниженою ціною з’явиться в продажу в другому кварталі 2018 року, тобто до липня. Це може означати анонс на конференції для розробників WWDC Apple Worldwide Developers Conference). Зміни в технічні характеристики поки не уточнюються, але вони можуть бути значними, враховуючи, що ноутбук помітно не оновлювався вже три роки.

Крім найбільш ймовірного апгрейда процесора і графіки, можна очікувати поліпшення дисплея, тоді як зараз MacBook Air пропонує роздільна здатність 1440 x 900 пікселів, також можливий перехід на порти USB-C/Thunderbolt 3 і загальна зміна зовнішнього вигляду в стилі з сучасними моделями MacBook.

Читайте також: MacBook Air — вже не той. Обираємо сучасну потужну альтернативу

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of