Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Apple випустить дешевий MacBook до жовтня

Apple випустить дешевий MacBook до жовтня

Компанія Apple може випустити давно очікувану доступну модель MacBook у вересні або жовтні 2018 року. Про це свідчать дані, отримані тайванським ресурс DigiTimes, добре відомим своїми зв’язками з джерелами в ланцюжку виробничих поставок.


Поставки виробника Quanta повинні вирости вище 10 мільйонів ноутбуків в четвертому кварталі якраз завдяки «новим недорогим» ноутбуків від Apple.

На даний момент посаду «доступного» ноутбука Apple займає 13-дюймовий MacBook Air, який серйозно не оновлювався вже три роки.

Поки неясно, чи вийде новий ноутбук як MacBook або MacBook Air. Очікується, що він отримає 13-дюймовий Retina-дисплей, а ціна стартує від 999 доларів.

При цьому новий ноутбук буде базуватися на восьмому поколінні процесорів Intel Core з архітектурою Kaby Lake Refresh, які вийшли у другій половині 2017 року. Останнє оновлення MacBook Air сталося з переходом на процесори Intel Core i5 і Core i7 п’ятого покоління, випущені в 2015 році. Таким чином, приріст в продуктивності повинен виявитися істотним. Порівняно з 12-дюймовим MacBook, новий ноутбук теж виявиться продуктивніше, оскільки використовує стандартні, а не сверхэнергоэффективные процесори.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of