Главная 2 Компьютеры 2 Apple випустила нову MacOS для комп’ютерів і ноутбуків

Apple випустила нову MacOS для комп’ютерів і ноутбуків

Компанія Apple випустила першу публічну бета-версію десктопної операційної системи macOS 10.14 Mojave. Вона стала доступна через майже місяць закритого тестування розробниками після анонса на конференції WWDC 2018 (Apple Worldwide Developers Conference).


Отримати доступ до бета-тесту можна через сайт Apple Beta Software Program, зареєструвавшись за допомогою свого Apple ID, а зареєстровані користувачі — через стандартний механізм оновлення Mac App Store.


У macOS Mojave з’явилася темна тема інтерфейсу, доступна по всій ОС, включаючи вікна, панель Dock, налаштування, Повідомлення, Пошту, Фото, Apple Music, і так далі. Темна тема включає нову функцію динамічного робочого столу, автоматично подстраивающая шпалери до часу доби.

Функція Stacks допоможе навести порядок на робочому столі, вона автоматично групує файли по їх розширенню. Оновився Finder, у ньому з’явився новий режим перегляду Gallery View, в якому можна перегортати мініатюри файлів. Додаток «Перегляд» дає можливість відкрити будь-який файл в повному розмірі, повернути і обрізати зображення, внести виправлення в PDF, обрізати відео — або аудіозапис, не відкриваючи файл в додатку. Магазин Mac App Store повністю перероблений. Він отримав новий інтерфейс і редакторські матеріали за вибором додатків.

З macOS Mojave додатки, знайомі користувачам iOS, такі як News, Акції, Диктофон Будинок, вперше з’явилися на Mac. Так, користувачі Mac зможуть управляти аксесуарами з підтримкою HomeKit в додатку «Дім» з десктопа, в тому числі, налаштовувати температуру в приміщенні або включати і вимикати світло, не відходячи від комп’ютера. З’являться і групові дзвінки в FaceTime, як в iOS 12.

Фінальна версія macOS Mojave з’явиться цієї осені у форматі безкоштовного оновлення Mac, представлених в середині 2012 року і пізніше, а також для моделей Mac Pro 2010 та 2012 років з рекомендованими графічними картами, підтримують Metal.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of