Главная 2 Компьютеры 2 Apple випустила нову macOS для комп’ютерів і ноутбуків

Apple випустила нову macOS для комп’ютерів і ноутбуків

Компанія Apple випустила стабільну версію операційної десктопної операційної системи — macOS 10.14 Mojave. ОС тестувалася розробниками та публікою з моменту свого дебюту в червні на конференції для розробників WWDC 2018.macOS Mojave доступна у форматі безкоштовного оновлення Mac, представлених в середині 2012 року і пізніше, а також для моделей Mac Pro 2010 та 2012 років з рекомендованими графічними картами, підтримують Metal.


У macOS Mojave з’явилася темна тема інтерфейсу, доступна по всій ОС, включаючи вікна, панель Dock, налаштування, Повідомлення, Пошту, Фото, Apple Music, і так далі. Нова версія Xcode підтримує темну тему. Темна тема включає нову функцію динамічного робочого столу, автоматично подстраивающая шпалери до часу доби.


Функція Stacks допоможе навести порядок на робочому столі, вона автоматично групує файли по їх розширенню. Користувачі можуть змінювати налаштування Stacks, використовуючи різні атрибути файлів, зокрема дату створення або позначки. Оновився Finder, у ньому з’явився новий режим перегляду Gallery View, в якому можна перегортати мініатюри файлів. В панелі попереднього перегляду тепер відображаються всі метадані файлу. В панелі швидких дій можна виконувати різні дії, наприклад створювати і захищати паролем файли PDF, а також застосовувати до файлів користувальницькі дії Automator прямо з Finder.


Додаток «Перегляд» дає можливість відкрити будь-який файл в повному розмірі, повернути і обрізати зображення, внести виправлення в PDF, обрізати відео — або аудіозапис, не відкриваючи файл в додатку.


З macOS Mojave додатки, знайомі користувачам iOS, такі як News, Акції, Диктофон Будинок, вперше з’явилися на Mac. Так, користувачі Mac зможуть управляти аксесуарами з підтримкою HomeKit в додатку «Дім» з десктопа, в тому числі, налаштовувати температуру в приміщенні або включати і вимикати світло, не відходячи від комп’ютера. До кінця осені з’являться і групові дзвінки в FaceTime, як в iOS 12.


У macOS Mojave магазин Mac App Store повністю оновлено. Він отримав новий інтерфейс і редакторські матеріали за вибором додатків. На вкладці Discover відображаються нові та оновлені додатки, а на вкладці Create, Work, Play і Develop зібрані програми для конкретних проектів і завдань. Крім того, в Mac App Store скоро з’явиться ряд додатків від провідних виробників, в тому числі Microsoft Office, Adobe Lightroom CC та інші.

Покращена функція Intelligent Tracking Prevention в Safari допоможе запобігти відстеження користувачів через кнопки «Подобається» і «Поділитися», а також віджети коментування у соціальних мережах. Safari тепер також відображає веб-сайтів спрощену системну інформацію, щоб вони не могли відстежити користувача конфігурації системи.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of