Главная 2 Компьютеры 2 Apple випустила macOS High Sierra 10.13.4

Apple випустила macOS High Sierra 10.13.4

Компанія Apple випустила оновлення десктопної операційної системи macOS High Sierra 10.13.4. Це четвертий великий апдейт платформи macOS High Sierra. Оновлення вийшло через пару місяців після релізу macOS High Sierra 10.13.3, який закрив неприємні уразливості в процесорах Spectre і Meltdown.


Апдейт macOS High Sierra 10.13.4 доступний безкоштовно через стандартну систему оновлень ОС Mac App Store. Він приносить кілька нових функцій, а усуває недоробки, підвищує продуктивність поліпшує існуючі можливості і безпека.

У macOS High Sierra 10.13.4 з’явився бізнес-чат Business Chat. Він дозволить спілкуватися з організаціями та брендами безпосередньо через додаток Messages (Повідомлення). Бізнес-чат заробив в бета-режимі в США і Канаді з релізом iOS 11.3. Крім того, в оновленні додана підтримка зовнішніх відеокарт. В Safari доданий шорткат Command-9 для переходу до крайньої правої відкритій вкладці, автозаповнення логінів і паролів тепер проводиться тільки після вибору відповідних полів у браузері, сортувати закладки можна за кількома імені або URL.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of