Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Apple випустила macOS High Sierra 10.13.3

Apple випустила macOS High Sierra 10.13.3

Компанія Apple випустила оновлення десктопної операційної системи macOS High Sierra 10.13.3. Вийшов Апдейт через місяць з гаком після початкового релізу macOS High Sierra 10.13.2 і через тиждень з невеликим після виходу додаткового апдейта macOS Sierra 10.13.2, який закрив неприємну уразливість в процесорах Spectre.


Оновлення macOS High Sierra 10.13.3 доступно безкоштовно через стандартну систему оновлень ОС Mac App Store. Апдейт не приносить нових функцій, але усуває недоробки, поліпшує існуючі можливості і підвищує безпеку.

Зокрема, додатково закриваються уразливості в процесорах Spectre і Meltdown. Нагадаємо, Spectre і Meltdown, сполохали мережу в минулі свята. Вони являє собою серйозну дірку в безпеці, яка міститься у більшості сучасних процесорів комп’ютерів, ноутбуків і навіть смартфонів. З вразливістю Meltdown розробники почали розбиратися ще в первісному релізі macOS High Sierra 10.13.2, а потім продовжили зі Spectre в додатковому апдейте macOS Sierra 10.13.2.

Крім того, Apple виправила помилку, яка дозволяла розблокувати меню App Store в системних настройках з будь-яким паролем. Також була виправлена проблема з неправильним порядком бесід в Messages.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of