Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Apple випустила iOS 11

Apple випустила iOS 11

Як і очікувалося, компанія Apple сьогодні випустила фінальну версію мобільної операційної системи iOS 11. Апдейт доступний у форматі безкоштовного оновлення ПО для iPhone 5s і новіше, всіх моделей Air iPad і iPad Pro, iPad 5-го покоління, iPad mini і новіше, а також iPod touch 6-го покоління.


Це велике оновлення включає безліч начебто невеликих, але важливих нововведень і поліпшень. Наприклад, вміст Messages тепер синхронізується через хмару iCloud, тобто на всіх пристроях всі повідомлення будуть актуальними. Платіжний сервіс Apple Pay навчився пересилати гроші від користувача до користувача через iMessage і з аутентификацей за Touch ID.


Голосовий помічник Siri отримав функцію автоматичного нативного перекладу, англійські слова і фрази можна переводити на китайська, французька, німецька, італійська і іспанська мови. У Siri з’явилися нові голоси — чоловічий і жіночий. Багато уваги було приділено функції контекстного навчання, з можливостями як в Google Assistant. Перероблений Control Center (Пункт управління) дозволяє зібрати часто використовувані елементи на одній сторінці без необхідності перегортати екрани. Екран блокування та Центр оповіщень були уніфіковані, перегортування вгору або вниз дозволяє швидко перемикатися між ними.

Також поліпшення з’явилися Фото (Photos), включаючи ефекти в стилі Boomerang від Instagram. Також покращено режим «Портрет». У Картах з’явилася деталізована навігація, включаючи торгові центри і аеропорти.

Додаток «Будинок» підтримує більше категорій аксесуарів, в тому числі динаміки AirPlay 2, і нові способи запуску домашніх приладів, а AirPlay 2 підтримує багатокімнатний режим аудіо, можна управляти динаміками через Пункт управління, додаток «Будинок» або Siri.

Серед інших нових функцій iOS 11 — функція «Не турбувати» для водіїв, що допомагає не відволікатися на дорозі, нові можливості по створенню додатків з доповненою реальністю для розробників. На iPad iOS 11 містить більш потужні функції багатозадачності, включаючи настроювану панель Dock, додаток «Файли», жест перетягування по всій системі і так далі.

Крім того, iOS 11 дозволить розробникам створювати додатки, в яких користувачі зможуть бачити віртуальний контент поверх реального пейзажу.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of