Главная 2 Телефоны 2 Apple випустила iOS 11.4.1 зі встроєним багом

Apple випустила iOS 11.4.1 зі встроєним багом

Компанія Apple випустила невелике оновлення своєї мобільної платформи. В основному, iOS 11.4.1 покликане виправити помилки і недоліки, виявлені в великому релізі iOS 11.4, вийшов місяць тому.

Наприклад, апдейт покращує функцію пошуку бездротових навушників AirPods і синхронізацію пошти, контактів та нотаток з акаунтами AirPods. Також в оновлення включена функція USB Restricted Mode, вперше представлена в бета-версії iOS 12. Вона ускладнює злом iPhone або iPad за допомогою USB-гаджетів на зразок GrayKey, які використовуються як зловмисниками, так і представниками правопорядку. У режимі USB Restricted Mode використання порту Lightning для зв’язку з іншими пристроями обмежується, якщо телефон залишається в заблокованому стані більше години.

Однак і сама iOS 11.4.1 виявилася «не без гріха». Фахівці компанії ElcomSoft відразу знайшли «дірку», яка дозволяє обнулити відлік часу, протягом якого можна підключати USB-аксесуари до порту Lightning. Для цього потрібно лише підключити USB-аксесуар, який раніше не під’єднувався до даного iPhone. Простіше кажучи, якщо поліцейському попався iPhone для злому, йому потрібно відразу підключити смартфон до сумісного USB-аксесуар. Втім, це допоможе тільки якщо смартфон ще не увійшов у режим USB Restricted Mode. Аксесуари теж підходять не всі, але із завданням справляється, наприклад, офіційний адаптер Lightning/3 USB для підключення камери, який пропонується в онлайн-магазині Apple за 39 доларів або 3290 рублів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of