Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Apple виправила Reachability в новій бете iOS 11.1

Apple виправила Reachability в новій бете iOS 11.1

Компанія Apple зробила доступною для розробників і публіки третю бета-версію мобільної операційної системи iOS 11.1. Вона стала доступна через тиждень після виходу бета-версії iOS 11.1 для розробників і місяць після релізу iOS 11 для публіки.


iOS 11.1 beta доступна для завантаження з Apple Developer Center » або «по повітрю» при вже встановленому конфігураційному профілі. Отримати доступ до публічного бета-тесту можна через сайт Apple Beta Software Program, зареєструвавшись за допомогою свого Apple ID.

Свіжа бета-версія iOS 11.1 виправляє проблему з функцією Reachability. Крім того, вона повертає жесту 3D Touch для перемикання завдань, вібрацію при неправильному введенні пароля на екрані блокування.

Нагадаємо, функція Reachability (Доступність) спочатку з’явилася в iOS 8 із запуском великогабаритних iPhone 6 і iPhone 6 Plus, якими вже було проблематично керувати однією рукою. Вона дозволяла за подвійним тапу на домашню кнопку «згребти» елементи користувальницького інтерфейсу в нижню частину екрану, щоб до них можна було дотягнутися великим пальцем. У iOS 11 з’явилася проблема з оповіщеннями в середині екрану, вони просто виявлялися недоступні.

Взагалі, крім виправлення різних помилок я і поліпшення продуктивності iOS 11.1 приносить нові емодзі стандарту Unicode 10. Вони вже доступні з другої бета-версії. Серед нових емодзі присутні показані в липні — жінка в хустці, бородатий персонаж і годуюча мати, а також додаткові зображення їжі, наприклад, сендвіч і кокосовий горіх, тварин і міфічних створінь, таких як тиранозавр, зебра, зомбі і ельф, крім того, з’явилися смайлики «суперзірка» і «вибухає мозок», а також жест «Я тебе люблю» — його основою стала відповідна фраза, висловлена на американському жестовом мовою.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of