Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Apple прорахувалася з охолодженням, і новий ноутбук MacBook Pro з CPU Core-i9 8950HK з-за перегріву відстає навіть від торішньої моделі

Apple прорахувалася з охолодженням, і новий ноутбук MacBook Pro з CPU Core-i9 8950HK з-за перегріву відстає навіть від торішньої моделі

Компанія Apple недавно випустила оновлені MacBook Pro, оснастивши їх новими процесорами Intel Core. Зокрема, 15-дюймову модель можна придбати з CPU Core-i9 8950HK. Це шестиядерний процесор, що працює на частотах 2,9-4,8 ГГц. Є версія і з шестиядерним Core i7-8750H, у якого частоти нижче — 2,2-4,1 ГГц.

Судячи з перших тестів, краще зупинитись на менш продуктивною модифікації. Справа в тому, що Apple, схоже, знову погано розрахувала можливості системи охолодження ноутбуків. Встановлюється З просто недостатньо для нормального охолодження старшого шестиядерного процесора. В результаті при базовій частоті 2,9 ГГц більшу частину часу під час тестів з-за перегріву і наступного за ним троттлінга Core-i9 8950HK в MacBook Pro працює на значно менших частотах. Середнє арифметичне і зовсім виходить рівним 2,2 ГГц! Тобто на 700 МГц нижче заявленої базової частоти!

З-за цього у деяких реальних тестах така модифікація ноутбука виявляється повільніше, ніж та, яка використовує CPU Core i7-8750H. Ентузіаст вирішив перевірити, чи дійсно проблема виключно в перегріві. Він просто засунув ноутбук в холодильник, після чого результат в тесті Premiere Pro покращився з 39 хвилин до 27 хвилин!

Таким чином, якщо ви націлилися на найдорожчу версію нового MacBook Pro, розраховуючи отримати серйозну надбавку до продуктивності, не поспішайте: можливо конкретно у ваших завданнях версія з Core i7-8750H або навіть торішня модель виявиться швидше.

Теги:

Коментувати

Источник
18.07.2018 21:54

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of