Главная 2 Телефоны 2 Apple приписують намір у наступному році випустити смартфон iPhone з потрійною основною камерою

Apple приписують намір у наступному році випустити смартфон iPhone з потрійною основною камерою

Коли перші чутки вказали на те, що смартфон Huawei P20 Pro буде потрійна основна камера, багато висловили сумніви з приводу її необхідності. Але зараз цей апарат вийшов, і сумніви розсіялися. Так, від монохромного модуля цілком можна було б позбутися, але називати його зайвим навряд чи варто.

І ось тепер в Мережі з’явилися нові чутки. Цього разу йдеться про те, що смартфон з потрійною камерою має намір випустити Apple. Згідно з даними джерела, як мінімум одна така модель iPhone вийде в наступному році. Можна припустити, що це буде найдорожча модель.

Джерело навіть стверджує, що основний модуль з трьох буде мати роздільну здатність 12 Мп. Також йдеться про шість лінзах в оптичній схемі об’єктива, а також про п’ятикратному зумі, але неясно, який саме.

Можна з упевненістю стверджувати, що, якщо Apple дійсно випустить такий смартфон, один датчик зображення буде звичайним, другий отримає телеоб’єктив, а от щодо третього поки сказати складно. Навряд чи компанія вибере монохромний датчик, як у Huawei.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of