Главная 2 Компьютеры 2 Apple почала постачання 18-ядерного iMac Pro покупцям

Apple почала постачання 18-ядерного iMac Pro покупцям

Компанія Apple почала постачання 18-ядерного iMac Pro покупцям в США через шість тижнів після відкриття попередніх замовлень. Про це повідомив профільний ресурс MacRumors. Моноблоки почнуть прибувати користувачам у вівторок наступного тижня, 6 лютого.


Конфігурації iMac Pro з 18-ядерним процесором стартують за ціною від $7399, максимальна комплектація обійдеться в 13 199 доларів США. Постачання восьми — і десятиядерных iMac Pro почалися в кінці грудня, а 14-ядерні версії поки не поставляються.


Нагадаємо, спочатку Apple анонсувала iMac Pro влітку на конференції для розробників WWDC 2017 (Apple Worldwide Developers Conference). Виробник позиціонує iMac Pro як найшвидший Mac в історії Apple.

iMac Pro являє собою ПК професійного рівня і орієнтований на дизайнерів та інших фахівців, яким потрібно вирішувати найбільш ресурсомісткі завдання.

iMac Pro оснащується 27-дюймовим дисплеям Retina 5K з підтримкою до 1 мільярда квітів. В його основу лягли процесори Intel Xeon, які мають до 18 обчислювальних ядер, і графічна система AMD Radeon Pro Vega з 16 ГБ вбудованої пам’яті HBM2, що видає до 22 терафлопс потужності при обробці чисел половинної точності і 11 терафлопс при обробці чисел одинарної точності.

Ціна в США стартує від $4999 за восьмиядерну модель, десятиядерный обійдеться від $5799, а 14 — та 18-ядерні — від $6599 і $7399, відповідно. У Росії iMac Pro теж доступний для замовлення. Ціна на молодшу варіацію з восьмиядерним Intel Xeon, графікою AMD Radeon Pro Vega 56 з 8 ГБ пам’яті HBM2, 32 ГБ оперативної пам’яті і SSD ємністю 1 ТБ становить 379 990 рублів.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of