Главная 2 Телефоны 2 Apple може запропонувати безкоштовну підписку на Apple Music і Apple iCloud покупцям смартфонів iPhone 8

Apple може запропонувати безкоштовну підписку на Apple Music і Apple iCloud покупцям смартфонів iPhone 8

Як відомо, смартфону Apple iPhone 8, який в різних чутках фігурує також під іменами iPhone X, iPhone Pro або iPhone Edition, приписують ціну в 1000 доларів за молодшу модифікацію.

Це дійсно багато, і первинні опитування показують, що мало хто зі споживачів готовий заплатити стільки за iPhone. Аналітики Barclays вважають, що Apple може зробити певні кроки, щоб додатково зацікавити покупців.

Приміром, купертінскій гігант може запропонувати покупцям новинки безкоштовну підписку на сервіси Apple Music і Apple iCloud (200 ГБ) строком на один рік. Сумарна вартість даних пропозицій зараз становить 156 доларів, що не так вже й мало. Однак варто розуміти, що у багатьох вже є підписка на ці сервіси, а ті, хто не має такої, можуть в ній і не потребувати.

Як би там не було, аналітики провели якийсь опитування, який дозволив їм зробити відповідний прогноз. Згідно йому, iPhone 8 при вартості в 1000 доларів розійдеться по світу в кількості 40 млн штук (за який термін, не зазначено), а при наявності безкоштовної підписки на сервіси продажу нібито зростуть до 64,4 млн.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of