Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Apple анонсувала iOS 11.3 із відключенням уповільнення iPhone

Apple анонсувала iOS 11.3 із відключенням уповільнення iPhone

Компанія Apple анонсувала майбутнє велике оновлення своєї мобільної платформи для iPhone, iPad і iPod touch. Перша бета-версія для розробників iOS 11.3 стане доступна сьогодні, а реліз заплановано на весну 2018 року.


iOS 11.3 вийде у вигляді безкоштовного оновлення для iPhone 5s і новіше, всіх моделей Air iPad і iPad Pro, iPad п’ятого покоління, iPad mini 2 і новіше, а також iPod touch четвертого покоління.


Оновлення принесе нові анімовані емодзі Animoji, спочатку дебютують на iPhone X, включаючи лева, ведмедя, дракона і череп. Все стане доступно 16 персонажів, у тому числі улюблена багатьма анімована какаха.У iOS 11.3 використовується ARKit 1.5, що принесе нові можливості доповненої реальності. Система зможе розпізнавати і розміщувати віртуальні об’єкти не тільки на горизонтальних поверхнях, начебто столів і стільців, але і на вертикальних поверхнях, включаючи стіни і двері, а також більш точно розмічати поверхні незвичайної форми на зразок круглих столів. ARKit 1.5 може знаходити і розпізнавати 2D-зображення, такі як знаки і плакати, а потім додати їх до віртуальної реальності. Наприклад, оживити плакат до фільму. Крім того, дозвіл підніметься з 720p до 1080p.

Ще одним нововведенням стане бізнес-чат Business Chat, він дозволить спілкуватися з організаціями та брендами безпосередньо через додаток Messages. Він запрацює в бета-режимі з релізом iOS 11.3 навесні.

Зміни торкнуться і програми Health. Користувачі зможуть переглядати медичні записи, включаючи доступні дані від різних провайдерів, включаючи госпіталь Джонса Хопкінса і медичний центр Cedars-Sinai. Всі дані зашифровані і захищені паролем.

Користувачі iPhone 6 і більше нових смартфонів зможуть отримати дані про стан акумулятора в налаштуваннях батареї. У налаштуваннях також з’явиться опція відключення уповільнення продуктивності. В Apple Music з’явиться стрімінг музичних відео, причому без реклами. В Apple News з’являться добірки відео в розділі For You.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of